Close

Parallels Access – Mis loom see on?

Polegi ammu kirjutanud siia. Aga nüüd leidsin põhjust.

Nimelt, sattus mulle internetis, selline tarkvara ja iOS’i äpp, nagu Parallels Access. Kuna mul õnnestus saada testimiseks üks iPad, siis tekkis mul huvi see asi järgi proovida. Tarkvara iseenesest on väga huvitav, saad käivitada oma Windows’i või OS X’i tarkvara oma iPad’is. Ise kasutasin testimiseks operatsioonisüsteemi Windows 7.

Nüüd tarkvarast lähemalt. Tarkvara seadistamine on suhteliselt lihtne ja juhendamine on tarkvarasse sisse ehitatud. Kasutamise poolt vaadates on dashboard täitsa asjalik ja sealt saab ligi sinu valitud tarkvarale. Kõik vajalik sellega töötab, aga nuppudele pihta saamine on veidi tülikas ja navigeerimine nõuab harjumist. Ise kasutasin sellel Notepad’i, Word 2007’t ning pulli pärast mängisin sellega isegi Solitaire’i. Üks asi, mis mind selle juures kõige rohkem häiris oli kiirus. Tarkvara töötab remote desktop’i põhimõttel ja isegi enamvähem normaalse internetiühenduse korral aeglaselt. Dokumentidele saab sellega õnneks ligi ja isegi kopeerida teksti nt. märkmetesse. Tööd sellega eriti teha mul ei õnnestunud.

Mina sellel asjal hetkel mõtet ei näe, kuna see töötab suht aeglaselt. Rääkimata ka hinnast, milleks on 80$ aastas ehk siis u 74 eurot. Õnneks on neil olemas ka 90 päevane trial periood.

Plussid:
Dokumente saab hallata ning nendega tegeleda.
Konfigureerimine on lihtne

Miinused:
Windows’i tarkvara töötab liiga uimaselt
Hind

Lingid:
http://www.parallels.com/products/access/

Pildid:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga